TEN 25-4811WI
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TEN 25-4811WI
Manufacturer
TRACO
Product Type
Dc/dc
Package Style
2"x1.6"
Output Power
25 W
Input Voltage
18-75 Vdc
Output Voltage
5 Vdc
Isolation
Isolated
Outputs
Single
Detailed product description
Isolated DC/DC Converters Product Type: DC/DC; Package Style: 2"x1.6"; Output Power (W): 25; Input Voltage: 18-75 VDC; Output 1 (Vdc): 5
Other products from the section
25-24-05S-1.5kV-99.0x97.0x36.0-ENCLOSED
Manufacturer's name
SD-25B-5
Изолированный DC/DC-преобразователь, 25 Вт, 5 В, 5 А, 1.5 кВ