TEN 50-2412WI
Accessibility
In stock
25 шт
Term
0 weeks
Total available
25 шт
from 1
from 3
Specifications
Manufacturer's name
TEN 50-2412WI
Manufacturer
TRACO
Input Range
18-36 V
Output Voltage
12 V ±1%
Output Power
50 W
Efficiency
90%
Isolation Voltage
1500 Vdc
Cooling Type
Passive Convection
Operating Temp
-40 To +85 °C
Ripple Noise
<100 Mv P-P
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Connector Type
Terminal Block
Mounting Type
Chassis Mount
Warranty
2 Years
Detailed product description
DC DC CONVERTER 12V 50W
Other products from the section
TEN 50-2412WI
TEN 50-2412WI
Manufacturer's name
TEN 50-2412WI
DC DC CONVERTER 12V 50W
Available
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 3+ inc. VAT
50-24-24S-1.5kV-57.9x61x12.7
50-24-24S-1.5kV-57.9x61x12.7
EHB50-24-24
Изолированный DC/DC-преобразователь, 50 Вт, 24 В, 2.08 А, 1.5 кВ
Available
6 шт
Price per 1+ inc. VAT
Price per 6+ inc. VAT
Price per 18+ inc. VAT
EHB50-24-24