TPS71933-33DRVR
Accessibility
In stock
2 шт
Term
0 weeks
Total available
2 шт
from 1
from 100
from 500
Specifications
Manufacturer's name
TPS71933-33DRVR
Manufacturer
TI
Output Voltage
3.3 V
Output Current
200 Ma Per Channel
Channels
Dual
Type
Ldo
Noise
Low
Psrr
High
Dropout Voltage
Low
Quiescent Current
Enable Pin
Yes
Package
Drvr
Detailed product description
Регуляторы с малым падением напряжения (LDO) Dual 200mA Out Low Noise High PSRR
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89