TPSM53602RDAR
Accessibility
In stock
7 шт
Term
0 weeks
Total available
7 шт
from 1
from 7
from 28
Specifications
Manufacturer's name
TPSM53602RDAR
Manufacturer
TI
Input Voltage
36 V
Output Current
2 A
Topology
Step-Down
Isolation
Non-Isolated
Dimensions
5.5 X 5 X 4 Mm
Package Type
Enhanced Hotrod Qfn
Footprint
15-B3Qfn
Operating Temp
-40 To 125 °C