UP30RLM-10PА
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
UP30RLM-10PА
Manufacturer
Sick
Type
Inductive
Range
30 mm
Housing
Stainless Steel
Output
PNP (Normally Open)
Voltage
10-30 V DC
Current
200 mA
Frequency
1 kHz
Protection
Ip67
Temperature
-25+70 °C
Connection
2 m Cable
Mounting
Nut Fixation
Dimensions
30x80 mm
Detailed product description
Датчик індуктивний
Other products from the section
Zubr V3
Zubr V3
Manufacturer's name
Индикатор напряжения трёхфазный
Available
2 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 5+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
A5E01181647
A5E01181647
Available
1 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
FDK:085U0234
FDK:085U0234
Модуль USM II, MODBUS RTU modul
1 шт
Price per 100+ inc. VAT
SITRANS F, комплект для подключения
7ME6520-3TC13-2AA1
7ME6520-3TC13-2AA1
Электромагнитный расходомер SITRANS F M MAGFLO MAG 5100 W NEW