VACON0100-3L-0061-5
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
VACON0100-3L-0061-5
Manufacturer
DANFOSS
Model
Vacon0100-3L-0061-5
Type
Frequency Inverter
Phases
3-Phase
Power
100 kW
Input Voltage
380-480 V
Output Voltage
0-480 V
Max Current
61 A
Out Freq
0-400 Hz
Cooling
Air
Protection Class
Ip20
Interface
Modbus/Fieldbus (Opt.)
Weight
Approx 35 kg
Detailed product description
Перетворювач частоти
Other products from the section
Zubr V3
Zubr V3
Manufacturer's name
Индикатор напряжения трёхфазный
Available
2 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 5+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
A5E01181647
A5E01181647
Available
1 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 10+ inc. VAT
Price per 100+ inc. VAT
FDK:085U0234
FDK:085U0234
Модуль USM II, MODBUS RTU modul
1 шт
Price per 100+ inc. VAT
SITRANS F, комплект для подключения
7ME6520-3TC13-2AA1
7ME6520-3TC13-2AA1
Электромагнитный расходомер SITRANS F M MAGFLO MAG 5100 W NEW