XLG-100-H-DA2
Accessibility
In stock
24 шт
Term
0 weeks
Total available
24 шт
from 1
from 100
from 250
Specifications
Manufacturer's name
XLG-100-H-DA2
Manufacturer
MEANWELL
Model
Xlg-100-H-Da2
Output Voltage
+27-56 V
Output Current
1750-2780 Ma
Power
100 W
Output Type
Constant Current
Dimming
Dali/0-10V
Protections
Ocp/ovp/otp/short
Efficiency
>88 %
Operating Temp
-40 To +90 °C
Detailed product description
O/P +27~56V 1750~2780MA