XLG-75-H-DA2
from 1
from 2
from 7
Specifications
Manufacturer's name
XLG-75-H-DA2
Output Current
1.4 A
Output Voltage
27-56 V
Power Rating
75 W
Topology
Ac-Dc
Outputs
1
Regulation
Constant Power
Input Type
Ac
Protection
Ovp, Scp, Otp
Certifications
Ce, Rohs
Efficiency
High
Detailed product description
1.4A 27 ~ 56V Constant Power LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output