XLG-75-L-DA2
Accessibility
In stock
69 шт
Term
0 weeks
Total available
69 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
XLG-75-L-DA2
Manufacturer
MEANWELL
Model
Xlg-75-L-Da2
Output Voltage
+53~107V
Output Current
350~1050Ma
Power Rating
75W
Output Type
Constant Current
Input Voltage
Ac 90~305V
Frequency
50/60Hz
Detailed product description
O/P +53~107V 350~1050MA