0001.2514.PT
Назва у виробника
0001.2514.PT
Виробник
SCHURTER
Fuse Type
Ceramic (Cerm)
Current
10 A
Ac Voltage
250 Vac
Dc Voltage
150 Vdc
Dimensions
5 X 20 Mm
Body Material
Ceramic
Blow Type
Fast-Acting
Shape
Cylindrical
Mounting
Holder / Clip
Детальний опис товару
FUSE CERM 10A 250VAC 150VDC 5X20