01110501Z
Назва у виробника
01110501Z
Виробник
LITTELFUSE
Rated Voltage
250V
Rated Current
10A
Mounting Type
Pcb
Fuse Type
Cartridge Clip
Terminal Type
Through-Hole
Contact Material
Tin-Plated Brass
Body Material
Thermoplastic
Rohs Compliant
Yes
Temp Range
-40°C To +85°C
Response Type
Fast-Acting
Детальний опис товару
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 10A PCB
Інші товари з розділу
ZH9-20ZW
ZH9-20ZW
Назва у виробника
Fuse holder; cylindrical fuses; 5x20mm; Mounting: on cable; 23AWG
Ціна за 100+ з ПДВ
01000056Z
01000056Z
Доступно
694 шт
Ціна за 200+ з ПДВ
200 шт
KEYS3534
KEYS3534
CONN QC RCPT 0.110 SOLDER
152 шт
FUSE BLOCK 5X20MM PCB MOUNT
140 шт
Ціна за 31+ з ПДВ
Ціна за 123+ з ПДВ
CONN QC RCPT 0.110 SOLDER
104 шт
KLS5-2611
KLS5-2611
Тримач запобіжника 5,2х20мм з кришкою (10А; 250В). Габарити:24,5х13,1х9,6мм
75 шт
PFB D01
PFB D01
1p 16A E14
15 шт
FUSE CLIP BLADE 500V 30A PCB