01550320ZXU
Назва у виробника
01550320ZXU
Виробник
LITTELFUSE
Fuse Size
19 Mm
Current
20 A
Mount Type
Panel Mount
Voltage
32 V
Temp Range
-40 To 85 °C
Holder Type
On-Panel
Детальний опис товару
fuse holder; fuse:19mm; 20A; on panel; -40?85°C; 32V
Інші товари з розділу
ZH9-20ZW
ZH9-20ZW
Назва у виробника
Fuse holder; cylindrical fuses; 5x20mm; Mounting: on cable; 23AWG
Ціна за 100+ з ПДВ
01000056Z
01000056Z
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 10A PCB
Доступно
694 шт
Ціна за 200+ з ПДВ
200 шт
KEYS3534
KEYS3534
CONN QC RCPT 0.110 SOLDER
152 шт
FUSE BLOCK 5X20MM PCB MOUNT
140 шт
Ціна за 31+ з ПДВ
Ціна за 123+ з ПДВ
CONN QC RCPT 0.110 SOLDER
104 шт
KLS5-2611
KLS5-2611
Тримач запобіжника 5,2х20мм з кришкою (10А; 250В). Габарити:24,5х13,1х9,6мм
75 шт
PFB D01
PFB D01
1p 16A E14
15 шт
FUSE CLIP BLADE 500V 30A PCB