0216.063HXP
від 1
від 51
від 203
Характеристики
Назва у виробника
0216.063HXP
Виробник
LITTELFUSE
Current
0.063 A
Voltage
250 V
Model
0216.063Hxp
Type
Miniature Fast-Acting
Size
5 X 20 Mm
Body
Ceramic
Mounting
Holder Cartridge
Approvals
Ccc/ce/csa/semko/ul/vd
Poles
Single
Детальний опис товару
Fuse Miniature Fast Acting 0.063A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Ceramic Bulk CCC/CE/CSA/SEMKO/UL/VD