0216.063MXP
від 1
від 71
від 284
Характеристики
Назва у виробника
0216.063MXP
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
0.063 A (63 Ma)
Voltage Rating
250 V
Fuse Type
Miniature Cartridge
Acting Type
Fast-Acting
Size
5 X 20 Mm
Body Material
Ceramic
Holder
Cartridge
Approvals
Ccc; Ce; Csa; Semko; Ul; Vd
Детальний опис товару
Fuse Miniature Fast Acting 0.063A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Ceramic Bulk CCC/CE/CSA/SEMKO/UL/VD