02163.15HXP
Назва у виробника
02163.15HXP
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
3.15 A
Voltage Rating
250 Vac
Fuse Type
Time-Delay
Mounting Type
Cartridge
Body Size
5 X 20 Mm
Breaking Capacity
Standard
Response Time
Slow-Blow
End Caps
Nickel-Plated
Standards
Iec Compliant
Operating Temp
-55 To +125 °C
Rohs
Yes
Series
02163 Hxp
Детальний опис товару
3.15A 250VAC