0218.250MXP
від 1
від 300
від 1198
Характеристики
Назва у виробника
0218.250MXP
Виробник
Littelfuse
Fuse Type
Slow Blow
Current
0.25 A
Voltage
250 V
Size
5 X 20 Mm
Length
20 Mm
Material
Glass
Mounting
Cartridge Holder
Certifications
Ccc, Ce, Csa, Kc, Semko, Ukca, Ul, Vde
Детальний опис товару
Fuse Cartridge Slow Blow Acting 0.25A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CCC/CE/CSA/KC/SEMKO/UKCA/UL/VDE
Інші товари з розділу
ZH9-20ZW
ZH9-20ZW
Назва у виробника
Fuse holder; cylindrical fuses; 5x20mm; Mounting: on cable; 23AWG
Ціна за 100+ з ПДВ
01000056Z
01000056Z
FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 10A PCB
Доступно
694 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
Ціна за 200+ з ПДВ
200 шт
KEYS3534
KEYS3534
CONN QC RCPT 0.110 SOLDER
152 шт
FUSE BLOCK 5X20MM PCB MOUNT
140 шт
Ціна за 31+ з ПДВ
Ціна за 123+ з ПДВ
CONN QC RCPT 0.110 SOLDER
104 шт
KLS5-2611
KLS5-2611
Тримач запобіжника 5,2х20мм з кришкою (10А; 250В). Габарити:24,5х13,1х9,6мм
75 шт
PFB D01
PFB D01
1p 16A E14
15 шт
FUSE CLIP BLADE 500V 30A PCB