0218.315HXP
від 1
від 394
від 1575
Характеристики
Назва у виробника
0218.315HXP
Виробник
LITTELFUSE
Type
Fuse
Rated Current
0.315 A
Rated Voltage
250 Vac
Time Lag
Slow-Blow
Body Shape
Cylindrical Glass
Diameter
5 Mm
Length
20 Mm
Детальний опис товару
315мА Fuse: fuse; time-lag; 0.315A; 250VAC; cylindrical,glass; 5x20mm