0218.630MXP
Назва у виробника
0218.630MXP
Виробник
LITTELFUSE
Poles
Single
Shape
Cylindrical
Application
Electronic Protection
Mounting
Inline
Series
0218.630Mxp
Current Rating
630 Ma
Voltage Rating
250 Vac
Size
5X20 Mm
Body Material
Glass
Fuse Type
Glass Fuse
Детальний опис товару
FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM