02183.15TXP
Назва у виробника
02183.15TXP
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
3.15 A
Voltage Rating
250 V
Fuse Type
Miniature
Blow Characteristic
Slow Blow
Mounting Type
Axial
Body Size
5 X 20 Mm
Body Material
Glass
Termination
Axial Leads
Holder Type
T/r (Tape & Reel)
Application
Automotive
Standards
Ccc, Ce, Csa, Kc, Pse, Semko, Ul, Vde
Case Style
Melf
Детальний опис товару
Fuse Miniature Slow Blow Acting 3.15A 250V Holder Axial Melf 5 X 20mm Glass T/R Automotive CCC/CE/CSA/KC/PSE/SEMKO/UL/VDE