023401.6MXP
Назва у виробника
023401.6MXP
Виробник
LITTELFUSE
Type
Glass Fuse
Material
Glass
Rated Current
1.6 A
Rated Voltage
250 Vac
Size
5X20 Mm
Length
20 Mm
Diameter
5 Mm
Form
Cartridge
Polarity
Non-Polar
Детальний опис товару
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM