0298150.ZXEH
Назва у виробника
0298150.ZXEH
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
150 A
Voltage Rating
32 Vdc
Fuse Type
Auto Link
Application
Automotive
Mounting Type
In-Line
Series Code
0298150.zxeh
Breaking Capacity
5 Ka
Operating Temp
-40 To 125 °C
Dimensions
30 X 10 X 10 Mm
Weight
15 G
Material
Copper Alloy
Standards
Iso 8820
Детальний опис товару
FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK