0448.800MR
Назва у виробника
0448.800MR
Виробник
LITTELFUSE
Type
Fuse-link
Speed
Ultra Fast
Current
800 mA
Voltage
125 V AC
Детальний опис товару
Предохранитель: плавкая вставка; сверхбыстрый; 800мА; 125ВAC