0477.500MXP
Назва у виробника
0477.500MXP
Виробник
LITTELFUSE
Mounting
Cartridge
Series
0477.500Mxp
Type
Ceramic Fuse
Material
Ceramic
Rated Current
500 Ma
Voltage Ac
500 Vac
Voltage Dc
400 Vdc
Shape
Cylindrical
Детальний опис товару
FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC