0679L0250-01
Назва у виробника
0679L0250-01
Виробник
BEL FUSE
Current Rating
250 Ma
Voltage Rating
125 V
Voltage Type
Ac/vdc
Mounting Type
Board Mount
Termination
Pcb Pins
Fuse Style
Board Fuse
Polarity
Non-Polar
Детальний опис товару
FUSE BRD MNT 250MA 125VAC/VDC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
FUSE213 0.63A 250V 5x20
FUSE213 0.63A 250V 5x20
FUSE IEC 630mA 250V 5x20 Glass Cartrige Slo-Blo
FUSE 0.8A 250V 5x20
FUSE 0.8A 250V 5x20
FUSE 5x20 T LBC 800mA/250V (P)
C1T 2.5
C1T 2.5
0685T2500-01
FUSE 2.5A 63VAC/DC SLOW 1206
2 тижн.
FUSE465 4A 250V SLOW
FUSE465 4A 250V SLOW
0465004.DR
FUSE 4A 250V T LAG NANO2 SMD
FUSE 0.08A 250V 5x20
FUSE 0.08A 250V 5x20
Предохранитель: плавкая вставка; быстрый; 80мА; 250ВAC; 5x20мм
SF-0402S300M-2
SF-0402S300M-2
FUSE BOARD MOUNT 3A 24VDC 0402
780 шт
FUSE CERAMIC 500MA 500VAC 400VDC