0BLN030.T
Назва у виробника
0BLN030.T
Виробник
LITTELFUSE
Current Rating
30 A
Voltage Rating
250 Vac
Fuse Type
Midget
Product Class
Industrial
Form Factor
Cartridge
Blow Characteristic
Fast-Acting
Typical Application
Industrial Circuits
Terminal Style
End Caps
Interrupt Rating
High
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
Плавкие предохранители промышленного класса 30A 250VAC Midget