1.5KE150CA
Доступність
Є на складі
25 шт
Всього доступно
25 шт
Назва у виробника
1.5KE150CA
Виробник
DIOTEC
Type
Tvs Diode
Series
1.5Ke
Voltage
150 V
Peak Power
1500 W
Package
Do-201A
Polarity
Bidirectional
Mounting
Through-Hole
Temp Range
-55 To 150 °C
Compliance
Rohs Compliant
Response
Fast
Детальний опис товару
DIODE TVS 150V 1500W AXL DO-201A
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W