1.5KE16CA
Доступність
Є на складі
25 шт
Всього доступно
25 шт
Назва у виробника
1.5KE16CA R0
Виробник
TAIWANSEMI
Детальний опис товару
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO201. 16V. 1500W
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W