1.5KE16CA
Доступність
Є на складі
59 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
59 шт
Назва у виробника
1.5KE16CA
Виробник
SUNTAN
Детальний опис товару
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO201. 16V. 1500W
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W