1.5KE180CA
Доступність
Є на складі
45 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
45 шт
Назва у виробника
1.5KE180CA
Виробник
STM
Детальний опис товару
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 180V. 1500W
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W