1.5KE180CA
Доступність
Є на складі
25 шт
Всього доступно
25 шт
Назва у виробника
1.5KE180CA
Виробник
STM
Детальний опис товару
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 180V. 1500W
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W