1.5KE300A
Доступність
Є на складі
460 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
460 шт
Назва у виробника
1.5KE300A
Виробник
STM
Детальний опис товару
DIODE TVS 300V 1500W 5% UNI AXL
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W