1.5KE350CA
Доступність
Є на складі
12 шт
Всього доступно
12 шт
Назва у виробника
1.5KE350CA
Виробник
ST
Детальний опис товару
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 350V. 1500W
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W