1.5KE39CA
Доступність
Є на складі
19 шт
Всього доступно
19 шт
Назва у виробника
1.5KE39CA
Виробник
STM
Детальний опис товару
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 39V. 1500W
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W