1.5SMBJ51CA-H
Доступність
Є на складі
70 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
70 шт
Назва у виробника
1.5SMBJ51CA-H
Виробник
BOURNS
Type
Tvs Diode
Polarity
Bidirectional
Vrwm
51 V
Peak Pulse
1500 W
Package
Smb
Mounting
Surface Mount
Reel Size
7 Inch
Compliance
Rohs
Operating Temp
-55 To 150 °C
Детальний опис товару
ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 51V 1500W BIDIR SMB 7" REEL