100SXV39M
від 1
від 19
від 74
Характеристики
Назва у виробника
100SXV39M
Виробник
PANASONIC
Capacitance
39 f
Voltage
100 V
Type
Aluminum Polymer
Package
Can Smd
Mounting
Radial
Esr
30 M
Lifetime
1000 H @ 125 °C
Temp Rating
125 °C
Polarity
Polar
Детальний опис товару
39 µF 100 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Інші товари з розділу
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
Назва у виробника
TS14012G2R2MSB040R
Конденсатор электролитический алюминиевый 2000ч 105'C
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470uF 25V +/-20% 8x14mm P:3.5mm Bulk RoHS
TS13D CD110X 100mkF 20% 25V 6.3X11
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR -40~+85 / 2000 hours
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
005SN1H100MSB05115
TS13D CD110X 1000mkF 20% 25V 10X20
Radial type Aluminum Electrolytic Capacitors - 85°C
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
005SN1J100MSB05115
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
005SN1E220MSB05115
Ціна за 50+ з ПДВ
EEE-0JA221WP
EEE-0JA221WP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12