109D686X9060F2
від 1
від 2
від 5
Характеристики
Назва у виробника
109D686X9060F2
Виробник
VISHAY
Capacitance
68 f
Voltage
60 V
Esr
3
Mounting
Axial
Sealing
Hermetic
Dielectric
Tantalum
Polarity
Polarized
Tolerance
±20%
Temp Range
-55 To +125 °C
Case Style
Axial Lead
Series
109D686
Детальний опис товару
68 µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 60 V Axial 3Ohm
Інші товари з розділу
T350 22mkF 10% 16V RM2.5
T350 22mkF 10% 16V RM2.5
Назва у виробника
TAP226K016SCS
выводной танталовый конденсатор 6.0 мм диаметр X 11.5 мм высота, RM 2.5
Доступно
692 шт
Строк
0 тижн.
Ціна за 1+ з ПДВ
T350 3.3mkF 20% 16V RM2.5
T350 3.3mkF 20% 16V RM2.5
T350A335M016AS
Тантал. конденсатор, 4.5 X 7.1, RM 2.5
Ціна за 100+ з ПДВ
T350 10mkF 20% 6.3V RM2.5
T350 10mkF 20% 6.3V RM2.5
T350B106M006AS
Тантал. конденсатор, 4.5 X 7.6, RM 2.5
70 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
T350 15mkF 10% 16V RM2.5
T350 15mkF 10% 16V RM2.5
TAP156K016
TANTAL. RAD.. 15uF. 16V
67 шт
TC-2.2/25
TC-2.2/25
Конденсатор: танталовый; 2,2мкФ; 25ВDC; THT; ±20%; -55?85°C; 2,54мм