1492-SPM3C100-N
Назва у виробника
1492-SPM3C100-N
Виробник
Allen-Bradley
Poles
3
Type
Supplementary Protector
Current Rating
100 A
Mounting
Din Rail
Connection
Screw Terminals
Voltage Rating
400 V Ac
Breaking Capacity
10 Ka
Compatibility
Motor Circuits
Standards
Iec/en Compliant
Operating Temp
-25+60 °C
Material
Thermoplastic
Color
Grey
Детальний опис товару
SUPPLEMENTARY PROTECTORS, 3 POLE CONFIGURATION
Інші товари з розділу
5SL6140-6
5SL6140-6
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Доступно
76 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
Доступно
44 шт
Автоматичний вимикач 1-полюс. PL6-C20/1
40 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C25/1
36 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C16/1
36 шт
5SY5201-7
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
28 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C10/1
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A