251R15S5R1BV4E
Доступність
Є на складі
18 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
18 шт
Назва у виробника
251R15S5R1BV4E
Виробник
Any
Capacitance
5.1 Pf
Voltage
250 V
Dielectric
Np0
Footprint
0805
Mounting
Smd
Type
Mlcc
Polarity
Non-Polar
Temprange
-55°C To +125°C
Детальний опис товару
CAP CER 5.1PF 250V NP0 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%