3290P-1-102
Назва у виробника
3290P-1-102
Виробник
BOURNS
Resistance
1 K
Power
1 W
Mounting
Through-Hole
Termination
Pc Pins
Winding
Wirewound
Turns
25 Turns
Adjustment
Side
Type
Trimmer Potentiometer
Детальний опис товару
1 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25.0 Turn Side Adjustment
Інші товари з розділу
NTC640 10 kOm 2%
NTC640 10 kOm 2%
Назва у виробника
L-KLS6-MF52-A2-103G-3977F
THERMISTOR NTC 10kOm 2% [-40;150]'C RM2,5 0.1W
PTCCL 3 kOm 265V 11MA
PTCCL 3 kOm 265V 11MA
PTCCL05H110HBE
PTC RESET FUSE 265V 11MA RADIAL
Ціна за 1+ з ПДВ
ERTJ1VG103FA
ERTJ1VG103FA
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 3435K T/R
NTC 47 kOm 10% RM5
NTC 47 kOm 10% RM5
B57045K0473K000
Thermistor NTC 47K Ohm 10% 2-Pin Panel Mount Radial 4450K
NTCALU 10 Kom 2%
NTCALU 10 Kom 2%
NTCALUG02A103G
THERMISTOR NTC 10K 2% LUG MNT
786 шт
NTCM-HP-22k-1%
NTCM-HP-22k-1%
NTCM-HP-22K-1%
Термистор NTC; 22кОм; THT; 3950K; -55?125°C; 50мВт
B57540G1104F000
B57540G1104F000
Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin Radial 4072K >= -3.5 Bulk Automotive
499 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
PTCCL 3 kOm 265V 11MA
PTCCL 3 kOm 265V 11MA