3296W-1-103RLF
Доступність
Є на складі
5 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
5 шт
Назва у виробника
3296W-1-103RLF
Виробник
BOURNS
Resistance Value
10 K
Tolerance
±10%
Power Rating
0.5 W
Turns
25 Electrical Turns
Adjuster Size
2.19 Mm
Dimensions
9.53 X 4.83 X 11.55 Mm
Mounting
Pin Thru-Hole
Material
Cermet
Termination
Leaded Pins
Series
3296W
Детальний опис товару
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole T/R
Інші товари з розділу
PV36W 10 kOm 10% 0.5W
PV36W 10 kOm 10% 0.5W
Назва у виробника
TSR-3296W-103R
Резистор подстр, 25-оборотный, подстройка сверху
Ціна за 500+ з ПДВ
PV36W 5 kOm 10% 0.5W
PV36W 5 kOm 10% 0.5W
TSR-3296W-502R
PV36W 200 Om 10% 0.5W
PV36W 200 Om 10% 0.5W
TSR-3296W-201R
PV36W 100 Om 10% 0.5W
PV36W 100 Om 10% 0.5W
3296W101K
PV36W 1 kOm 10% 0.5W
PV36W 1 kOm 10% 0.5W
3296W102K
PV36W 2 kOm 10% 0.5W
PV36W 2 kOm 10% 0.5W
3296W202K
PV36W 50 kOm 10% 0.5W
PV36W 50 kOm 10% 0.5W
3296W503K
PV36W 20 kOm 10% 0.5W
PV36W 20 kOm 10% 0.5W
TSR-3296W-203R
PV36X 2 kOm 10% 0.5W
PV36X 2 kOm 10% 0.5W
3296X202K
Ціна за 200+ з ПДВ
Ціна за 800+ з ПДВ
PV37W 2 kOm 10% 0.25W
PV37W 2 kOm 10% 0.25W
TSR-3266W-202-R
Резистор подстр 12 обор 2 kOm 10% 0.25W винт сверху