32NM-0250H
Назва у виробника
32NM-0250H
Виробник
HOLLYLAND
Model
32Nm-0250H
Type
Fuse
Leads
Axial
Material
Glass
Speed
Fast
Current
0.25 A
Voltage
250 V
Dimensions
4x11 mm
Design
Cylindrical
Application
Circuit protection
Детальний опис товару
Запобіжник плавкий з аксіальними виводами у склі швидкий 0,25А 250В 4х11м