352156RFT
Доступність
Є на складі
339 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
339 шт
від 1
від 82
від 328
Характеристики
Назва у виробника
352156RFT
Виробник
TE Connectivity Passive Product
Resistance
56
Tolerance
±1%
Power
2 W
Footprint
2512
Mounting
Surface Mount
Technology
Thick Film
Tcr
±100 Ppm/°C
Operating Temp
-55+155 °C
Rohs
Compliant
Termination
Tin Plated
Детальний опис товару
RES SMD 56 OHM 1% 2W 2512
Інші товари з розділу
RC2512 15 OM 5%
RC2512 15 OM 5%
Назва у виробника
CHIP 2512 (1W) 5% 15E T/R-4000
RES 15.0 OHM 1W 5% 2512 ±100ppm/°C
RC2512 2.7 Om 5%
RC2512 2.7 Om 5%
25121WJ027JT4E
SMD резистор 1W 5% 2512 TC-100/+600ppm/°C
11 тижн.
Ціна за 10+ з ПДВ
RC2512 00 Om 5%
RC2512 00 Om 5%
25121WJ0000T4E
SMD резистор 1W 5% 2512 TC200ppm
RC2512 4.7 Om 5%
RC2512 4.7 Om 5%
25121WJ047JT4E
SMD резистор 2W 5% 2512 TC200ppm
11 тижн.
RC2512 5.6 Om 5% 1W
RC2512 5.6 Om 5% 1W
CHIP 2512 (1W) 5% 5,6E T/R-4000
RES SMD 5.6 OHM 5% 1W 2512
RC2512 3 OM 5%
RC2512 3 OM 5%
2512 1W 5% 3 E T/R-4000
SMD резистор 1W 5% 2512 TC500ppm
RC2512 24 kOm 5%
RC2512 24 kOm 5%
2512 1W 5% 24 K T/R-4000
RC2512 1 kOm 5%
RC2512 1 kOm 5%
25121WJ0102T4E
RC2512 10 kOm 5%
RC2512 10 kOm 5%