3RA2220-1HB24-0BB4
Назва у виробника
3RA2220-1HB24-0BB4
Виробник
SIEMENS
Model
3Ra2220-1Hb24-0Bb4
Type
Reversing Starter Feeder
V AC
400 V
V DC
24 V
Current Range
5.5-8 A
Start Type
S0
Reversibility
Yes
Purpose
Motor Control
Детальний опис товару
Фидерная зборка реверсивного пуск , AC 400 В, S0, 5.5..8 A, DC 24 В
Інші товари з розділу
3RH2131-2AP00
3RH2131-2AP00
Назва у виробника
Вспомогательный контактор, 3НО+1НЗ, AC 230 В, S00
Доступно
2 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
3RA2317-8XB30-1AP0
3RA2317-8XB30-1AP0
Контакторная сборка для реверсирования, 400 В, 5,5 кВт, 12 А, упр АС 220В