3RV2021-1KA20
Назва у виробника
3RV2021-1KA20
Виробник
SIEMENS
Model
3Rv2021-1Ka20
Size
S0
Application
Motor Protection
Trip Class
Class 10
A Release
9-12 A
N Release
163 A
Terminal Type
Spring-Type
Switching Capacity
Standard
Type
Circuit Breaker
Детальний опис товару
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 9...12 A N-release 163 A Spring-type terminal Standard switching capacity
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A