3RV2021-4DA20
Назва у виробника
3RV2021-4DA20
Виробник
SIEMENS
Model
3Rv2021-4Da20
Device Type
Circuit Breaker
Size
S0
Protection
Motor
Tripping Class
Class 10
A Release
18-25 A
N Release
325 A
Terminal
Spring-Type
Switching Capacity
Standard
Детальний опис товару
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 18...25 A N-release 325 A Spring-type terminal Standard switching capacity
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A