3RV2041-4KA10
Назва у виробника
3RV2041-4KA10
Виробник
SIEMENS
Circuit Size
S3
Application
Motor Protection
Trip Class
Class 10
A Release
57-75 A
N Release
975 A
Terminal Type
Screw
Switching Capacity
Standard
Device Type
Circuit Breaker
Детальний опис товару
Circuit breaker size S3 for motor protection, CLASS 10 A-release 57...75 A N-release 975 A screw terminal Standard switching capacity
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A