3VA1332-4EF32-0AA0
Назва у виробника
3VA1332-4EF32-0AA0
Poles
3
Rated Current
320 A
Ac Voltage
415 V Ac
Type
Molded Case
Trip Unit
Thermal Magnetic
Series
3Va1
Standards
Iec 60947-2
Frequency
50/60 Hz
Connection
Screw Terminals
Protection
Overload, Short-Circuit
Детальний опис товару
Силовой автоматический выключатель, 3-п., АС 415 В, 320 А
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A