3VA2225-5HN32-0AA0
Назва у виробника
3VA2225-5HN32-0AA0
Виробник
SIEMENS
Frame
3Va2
Poles
3-Pole
Breaking Capacity
55 Ka @ 415 V
Breaking Class
Class M
Rated Current
In 250 A
Overload Range
Ir 100250 A
Short Circuit
Isd 1.510  Ir
Instantaneous Current
Ii 10  In
Trip Unit
Etu350 Lsi
Line Protection
Etu350, Lsi
Accessories
Nut Keeper Kit
Детальний опис товару
circuit breaker 3VA2 IEC frame 250 breaking capacity class M Icu=55kA @ 415V 3-pole, line protection ETU350, LSI, In=250A overload protection Ir=100A...250A short-circuit protection Isd=1.5...10 x Ir, Ii=10 x In nut keeper kit
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A