50C02CH-TL-E
Доступність
Є на складі
5 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
5 шт
від 1
від 249
від 993
Характеристики
Назва у виробника
50C02CH-TL-E
Виробник
ONSEMI
Device Type
Transistor
Polarity
Npn
Vce Max
50 V
Ic Max
0.5 A
Pins
3
Package
3Cph
Packing
Tape
Configuration
Single
Детальний опис товару
TRANS NPN 50V 0.5A 3CPH
Інші товари з розділу
BC846B
BC846B
Назва у виробника
NPN, 65V, 100mA, H=200-450, SOT23
Ціна за 50+ з ПДВ
BC817-40W
BC817-40W
TRANSISTOR NPN 500MA 45V SOT323
Ціна за 1+ з ПДВ
BC847A
BC847A
NPN. 45V. 100mA. H=110-220. SOT23
BC817-16
BC817-16
NPN, 45V, 500mA, SOT23
2 тижн.
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 100+ з ПДВ
BC817W
BC817W
BC817W,115
BC807W
BC807W
BC807W,115
TRANSISTOR PNP 500MA 45V SOT323
Ціна за 500+ з ПДВ
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
BC858B
BC858B
BC858B,215
PNP Small Signal Transistor 310mW SOT-23
SS8050
SS8050
Bipolar (BJT) Transistor NPN 25 V 1.5 A 100MHz 300 mW Surface Mount SOT-23-3