561R10TCCQ22TR
від 1
від 46
від 182
Характеристики
Назва у виробника
561R10TCCQ22TR
Виробник
Vishay Cera-Mite
Capacitance
22 Pf
Tolerance
±5%
Voltage
1000 V
Dielectric
C0G (Np0)
Temp Coef
±30 Ppm/°C
Temp Range
-55 To +125 °C
Mounting
Radial
Lead Type
Radial Leads
Shape
Disc
Polarized
No
Loss
Low Loss
Package
Through-Hole
Детальний опис товару
22 pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Інші товари з розділу
CDC 100pF 10% X1/Y2 250Vac
CDC 100pF 10% X1/Y2 250Vac
Назва у виробника
DE2B3SA101KN3AT02F
KF100pF250Vac2,6kV10%X1Y2 RM7,5
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 900+ з ПДВ
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CK45-R3AD221K-VRA
CAP CER DISC 220PF 1KV 10% RAD Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Ціна за 1+ з ПДВ
CDC 4.7nF 20% 3kV RM7.5
CDC 4.7nF 20% 3kV RM7.5
CC3K-4N7
ceramic; 4.7nF; 3kV; ±20%; THT; 7.5mm
Ціна за 500+ з ПДВ
VY1102M35Y5UG63V0
VY1102M35Y5UG63V0
Конденсатор керамічний
Ціна за 100+ з ПДВ
CDC 1nF 10% 1kV Y5V RM5
CDC 1nF 10% 1kV Y5V RM5
CCH-1N/1000V
CER DISK CAP 1000PF 10% 1000V Y5P
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
DE1E3KX102MN4AN01F
Конденсатор кер. дисковый X1/Y1 1000pF E 250Vac Rm=10 7X10
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CK45-R3AD221K-NRA
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
CDC 1nF 20% X1/Y1 250Vac RM=10
DE1E3KX102MN4AN01F
CDC 150pF 10% Y2 300Vac
CDC 150pF 10% Y2 300Vac
JYAA2151KCB065000B
Конденсатор: керамический; Y2; 150пФ; 300ВAC; Y5P; ±10%; 7,5мм
CDC 220pF 10% X1/Y2 300Vac
CDC 220pF 10% X1/Y2 300Vac
YP1AC221K060D20C7B
220pF 300VAC Ceramic Capacitor B Radial, Disc 0.276" Dia (7.00mm)